Ratio Crop (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Center
lv: Centrēt

en: Anchor
lv: Novietot

en: Media
lv: Multivide

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē
