Ratio Crop (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Center
ar: المركز

en: Anchor
ar: المرساة

en: Media
ar: ميديا

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: The part of the image that will be retained during the crop.
ar: الجزء من الصورة الذي سيتم إزالته عند قصها.
