Ratio Crop (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Center
az: Mərkəz

en: Anchor
az: Lövbər

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Top center
az: Üst mərkəz

en: Bottom center
az: Aşağı mərkəz

en: The part of the image that will be retained during the crop.
az: Şəklin kəsmə zamanı saxlanılacaq hissəsi.
