Ratio Crop (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Center
no: Midtstilt

en: Anchor
no: Ankerlenke

en: Top left
no: Øverst til venstre

en: Top right
no: Øverst til høyre

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre

en: Top center
no: Øverst i midten

en: Bottom center
no: Nederst i midten

en: The part of the image that will be retained during the crop.
no: Delen av bildet som blir beholdt under beskjæringen.

en: Center left
no: Midterst til venstre

en: Center right
no: Midterst til høyre

en: Aspect Ratio
no: Størrelsesforhold
