Ratio Crop (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Center
pl: Środek

en: Anchor
pl: Kotwica

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Top center
pl: Górny środek

en: Bottom center
pl: Dolny środek

en: The part of the image that will be retained during the crop.
pl: Część obrazu jaka zostanie pozostawiona podczas kadrowania.

en: Center left
pl: Lewy bok po środku

en: Center right
pl: Prawy bok po środku
