Ratio Crop (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Center
sk: Na stred

en: Anchor
sk: Kotva

en: Media
sk: Médiá

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: The part of the image that will be retained during the crop.
sk: Časť obrázku, ktorá bude zachována pri orezaní.
