Raven: Sentry Integration (3.0.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Error
et: Viga

en: Not found
et: Ei leitud

en: Warning
et: Hoiatus

en: Notice
et: Teavitus

en: Environment
et: Keskkond

en: Debug
et: Siluma

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Alert
et: Hoiatus

en: Critical
et: Kriitiline
