Raven: Sentry Integration (3.2.14) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Support
ro: Suport

en: Error
ro: Eroare

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Warning
ro: Avertizare

en: Configuration
ro: Configurație

en: Notice
ro: Notificare

en: Info
ro: Informație

en: Release
ro: Versiune

en: Emergency
ro: Urgență

en: Alert
ro: Alertă

en: Critical
ro: Critic
