Raven: Sentry Integration (3.2.19) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Error
el: Σφάλμα

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Emergency
el: Έκτακτη ανάγκη

en: Alert
el: Συναγερμός

en: Critical
el: Κρίσιμο
