Raven: Sentry Integration (3.2.29) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Error
my: အမှား

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Info
my: အချက်အလက်
