Raven: Sentry Integration (3.2.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Not found
ca: No trobat

en: Warning
ca: Avís

en: Notice
ca: Notificació

en: Environment
ca: Entorn

en: Debug
ca: Depuració

en: Emergency
ca: Urgència

en: Alert
ca: Alerta

en: Critical
ca: Crític
