Raven: Sentry Integration (4.0.27) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Error
cy: Gwall

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Not enabled
cy: Heb ei alluogi
