Raven: Sentry Integration (4.0.28) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Error
ps: تیروتنه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Configuration
ps: سازول

en: Info
ps: مالومات

en: Alert
ps: خبراوى
