Raven: Sentry Integration (4.0.36) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Documentation
gl: Documentación

en: Error
gl: Erro

en: Not found
gl: Non atopada

en: Host
gl: Anfitrión

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: Warning
gl: Alerta

en: Configuration
gl: Configuración

en: Regular expression
gl: Expresión regular

en: Info
gl: Información

en: Debug
gl: Depuración

en: Not enabled
gl: Desactivado

en: Configured
gl: Configurado
