Raven: Sentry Integration (4.0.37) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Host
oc: Òste

en: Log message
oc: Messatge de jornal

en: Warning
oc: Avertiment

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Regular expression
oc: Expression régulara

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Debug
oc: Depuracion

en: Not enabled
oc: Pas activat
