Raven: Sentry Integration (4.0.38) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Error
ne: त्रुटि

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Host
ne: होस्ट

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Info
ne: जानकारी
