Raven: Sentry Integration (4.0.6) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Documentation
ug: ماتېرىياللار

en: Error
ug: خاتالىق

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Configuration
ug: لايىھە
