Raven: Sentry Integration (5.0.10) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Support
fr: Assistance technique

en: Error
fr: Erreur

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Host
fr: Hôte

en: Warning
fr: Avertissement

en: Regular expression
fr: Expression régulière

en: Notice
fr: Information

en: Environment
fr: Environnement

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Release
fr: Version

en: Not enabled
fr: Non activé

en: Emergency
fr: Urgence

en: Alert
fr: Alerte

en: Critical
fr: Critique

en: Configured
fr: Configuré
