Raven: Sentry Integration (5.0.14) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Log message
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Not enabled
bo: ནུས་ལྡན་དུ་བཟོས་མེད
