Raven: Sentry Integration (5.0.3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Error
sl: Napaka

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Info
sl: Podatki

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Not enabled
sl: Ni omogočeno
