Raven: Sentry Integration (5.0.9) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: Not enabled
bn: অকার্যকর
