Raven: Sentry Integration (5.0.19) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Documentation
tr: Belgeleme

en: Support
tr: Destek

en: Error
tr: Hata

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Host
tr: Sunucu

en: Log message
tr: Günlük iletisi

en: Warning
tr: Uyarı

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Regular expression
tr: Düzenli ifade

en: Notice
tr: Dikkat

en: Info
tr: Bilgi

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Release
tr: Sürüm

en: Not enabled
tr: Etkin değil

en: Emergency
tr: Acil durum

en: Alert
tr: Çok önemli

en: Critical
tr: Önemli
