Raven: Sentry Integration (6.0.10) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Error
eo: Eraro

en: PHP
eo: PHA

en: Host
eo: Gastiganto

en: Log message
eo: Protokol-mesaĝo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Not enabled
eo: Malŝaltita
