Raven: Sentry Integration (6.0.11) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Documentation
ml: ഡോക്യുമെൻ്റേഷൻ

en: Support
ml: പിന്തുണ

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: PHP
ml: പി.എച്ഛ്.പി

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്

en: Info
ml: വിവരം

en: Not enabled
ml: സജ്ജമല്ല

en: Critical
ml: നിര്‍ണ്ണായകമായ
