Raven: Sentry Integration (6.0.12) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Error
is: Villa

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Host
is: Vél

en: Warning
is: Viðvörun

en: Notice
is: Tilkynning

en: Not enabled
is: Ekki virkjað
