Raven: Sentry Integration (6.0.5) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Support
hu: Támogatás

en: Error
hu: Hiba

en: Not found
hu: Nem található

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Log message
hu: Üzenet

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Regular expression
hu: Reguláris kifejezés

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Info
hu: Infó

en: Environment
hu: Környezet

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Release
hu: Kiadás

en: Not enabled
hu: Nincs engedélyezve

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Alert
hu: Riasztás

en: Critical
hu: Kritikus

en: Configured
hu: Konfigurált
