Raven: Sentry Integration (7.3.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Error
ast: Fallu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Host
ast: Sirvidor

en: Log message
ast: Rexistru del mensaxe

en: Configuration
ast: Configuración

en: Not enabled
ast: Ensin activar
