Raven: Sentry Integration (7.3.4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Error
kk: Қате

en: Host
kk: Хост

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Not enabled
kk: Қосылған жоқ
