Raven (Sentry integration) (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: cURL
hi: कर्ल
