Raven: Sentry Integration (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Error
lt: Klaida

en: Not found
lt: Nerasta

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Info
lt: Informacija

en: Debug
lt: Derinimas

en: Critical
lt: Kritinė
