Raven (Sentry integration) (8.x-2.11) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Error
hy: Սխալ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Info
hy: Ինֆո
