Raven (Sentry integration) (8.x-2.11) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Error
is: Villa

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Warning
is: Viðvörun

en: Notice
is: Tilkynning
