Raven (Sentry integration) (8.x-2.11) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Error
ru: Ошибка

en: Not found
ru: Не найдено

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Notice
ru: Уведомление

en: Info
ru: Инфо

en: Environment
ru: Окружение

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Debug
ru: Отладка

en: Release
ru: Версия

en: Emergency
ru: Аварийная

en: Alert
ru: Оповещение

en: Critical
ru: Критический
