Raven (Sentry integration) (8.x-2.12) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Error
sl: Napaka

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Info
sl: Podatki

en: Debug
sl: Razhroščevanje
