Raven (Sentry integration) (8.x-2.13) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Error
cs: Chyba

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Warning
cs: Varování

en: Notice
cs: Oznámení

en: Debug
cs: Ladění

en: Release
cs: Verze

en: Emergency
cs: Stav nouze

en: Alert
cs: Upozornění

en: Critical
cs: Kritický
