Raven (Sentry integration) (8.x-2.14) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Error
da: Fejl

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Warning
da: Advarsel

en: Notice
da: Notifikation

en: Release
da: Udgivelse

en: Emergency
da: Nødsituation

en: Alert
da: Advarsel

en: Critical
da: Kritisk
