Raven (Sentry integration) (8.x-2.14) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Error
gl: Erro

en: Not found
gl: Non atopada

en: Warning
gl: Alerta

en: Info
gl: Información

en: Debug
gl: Depuración
