Raven (Sentry integration) (8.x-2.14) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Error
ps: تیروتنه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Info
ps: مالومات

en: Alert
ps: خبراوى
