Raven (Sentry integration) (8.x-2.15) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Error
hu: Hiba

en: Not found
hu: Nem található

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Info
hu: Infó

en: Environment
hu: Környezet

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Release
hu: Kiadás

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Alert
hu: Riasztás

en: Critical
hu: Kritikus
