Raven (Sentry integration) (8.x-2.15) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Error
pl: Błąd

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Info
pl: Informacja

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Emergency
pl: Awaria

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Critical
pl: Krytyczny
