Raven (Sentry integration) (8.x-2.16) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Debug
bn: ডিবাগ
