Raven (Sentry integration) (8.x-2.17) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Error
pt: Erro

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Warning
pt: Aviso

en: Notice
pt: Aviso

en: Info
pt: Informações

en: Debug
pt: Depuração

en: Emergency
pt: Emergência

en: Alert
pt: Alerta

en: Critical
pt: Crítico
