Raven (Sentry integration) (8.x-2.18) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Error
vi: Lỗi

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Info
vi: Thông tin

en: Environment
vi: Môi trường

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Release
vi: Phát hành

en: Alert
vi: Báo động

en: Critical
vi: Nghiêm trọng
