Raven (Sentry integration) (8.x-2.19) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Release
kn: ಬಿಡುಗಡೆ

en: Emergency
kn: ತುರ್ತು

en: Alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Critical
kn: ಸಂದಿಗ್ಧ
