Raven (Sentry integration) (8.x-2.19) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Error
mr: तृटी

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: PHP
mr: पी एच  पी
