Raven (Sentry integration) (8.x-2.19) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Error
te: సమస్య

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Info
te: సమాచారం

en: Release
te: విడుదల
