Raven (Sentry integration) (8.x-2.19) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Error
uk: Помилка

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Warning
uk: Попередження

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Info
uk: Інформація

en: Environment
uk: Середовище

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Debug
uk: Зневадження

en: Release
uk: Версія

en: Emergency
uk: Аварійна ситуація

en: Alert
uk: Застереження

en: Critical
uk: Критична ситуація
