Raven (Sentry integration) (8.x-2.20) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Error
be: Памылка

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Warning
be: Увага

en: Notice
be: Паведамленне

en: Info
be: Інфармацыя

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
