Raven (Sentry integration) (8.x-2.21) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
