Raven (Sentry integration) (8.x-2.22) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Not found
es: No encontrado

en: Warning
es: Advertencia

en: Notice
es: Aviso

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: Debug
es: Depurar

en: Emergency
es: Emergencia

en: Alert
es: Alerta

en: Critical
es: Crítico
